логін
  пароль
   регістрація    забули пароль?  
ua ru en
МЕНЮ
Головна
Про видавництво
Робота магазину
Питання
КАТАЛОГ
Книги
Думки
Пізнання душі багато в чому сприяє пізнанню будь-якої істини
АрістотельЯк нас знайти

 
Адреса видавництва:м. Київ, вул. Білоруська 21, кв.2
Наша поштова адреса:04119, вул.Білоруська 21, кв.2
Контактні телефони: 483- 27- 46,факс: 483 - 55- 70
E-mail: publishing.taxon@gmail.com
Сайт нашого видавництва: taxon.kiev.ua
 
Наші реквізити :
Товариство з обмеженою відповідальністю „Таксон”
Індивідуальний податковий номер 136985426556,
Номер свідоцтва платника ПДВ 37692695.
 
 
 

НОВИНИ
26/12 2014
МОНІТОРИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Метою аналітичного звіту є продовження моніторингового дослідження системи вищої освіти України та процесів її трансформації в контексті входження до Європейського простору вищої освіти та наукових досліджень у 2012-2014 роках. Цей період розділяється на два абсолютно різних субперіоди: до лютого 2014 року і після лютого 2014 року, що обумовлено чітким вибором нашою країною курсу на європейську інтеграцію після перемоги Революції гідності. Окремі звернення до більш ранніх періодів пов’язані з необхідністю показу ґенези процесів та явищ, а також огляду тривалих трендів у трансформації вітчизняної вищої освіти.
19/7 2012
Аналітичний звіт
Входження національної системи вищої освіти в європейський простір вищої освіти та наукового дослідження. Метою доповіді є огляд сучасного стану системи вищої освіти України та процесів її трансформації в контексті входження до Європейського простору вищої освіти та наукових досліджень. Важливим завданням є порівняння результатів реформування освітньої сфери України з досягненнями інших країн континенту. Невід’ємною складовою доповіді є дослідження особливостей траєкторії розвитку національної вищої школи з урахуванням суспільно-політичних, економічних, історичних та ментальних факторів.
4/11 2011
Експерти в міжнародних умовах (у цивільних і кримінальних судових процесах, арбітражних та інвестиційних розглядах)
У цьому виданні розглядається роль експертів у міжнародних розглядах і міжнародних форумах (судах, а також інших органах, що розглядають спори). Поряд з цим у ньому наводиться порівняння з національними нормами і процедурою у справах без іноземного елемента (або, щонайменше, явного іноземного елемента) в різних правових культурах, правопорядках, в різних ситуаціях і при різних завданнях діяльності експертів. У більшості випадків таке завдання, природно, представляє сприяння в отриманні доказів.
Визитов: 31667 (1 сейчас на сайте, 17 за сегодня, 129 за неделю)

Укрнет Портал